Jsme marketingovým partnerem, který nabízí příležitost posunout značku dál. Doplňujeme funkční marketingová řešení inovacemi a kreativitou. Obcházíme stereotypy. Koukáme na věci z jiného úhlu. Naše práce nás baví, a proto přinášíme vždy něco navíc. Přicházíme s originálním řešením. Jsme realističtí a dodržujeme své slovo.
 

Kryštof Kostroun
krystof@everwhere.cz
New Business

Radim Kočiřík
radim@everwhere.cz
Projects

Bebe Kostrounová
bebe@everwhere.cz
Strategy

Zuzana Vítková
zuzana@everwhere.cz
Projects

Senta Brunerová
senta@everwhere.cz
Projects

Marek Vaňous
marek@everwhere.cz
Projects

Martin Pechlát
martin@everwhere.cz
Production

Ocenění

2016

Vítěz soutěže Packstar kategorie obal roku.

2015

POPAI Europe Award for Carling British Cider activation.